Po powrocie

IMG_4806

Wakacje, wakacje i po wakacjach. I chociaż wizytę w kraju rodzinnym nie do końca można nazwać wakacjami, ze względu na różnorakie obowiązki, to jednak po powrocie czeka na mnie ciężki powrót do codzienności. 

W tym tygodniu pozwalam sobie jeszcze na trochę luzu, według zaleceń Leo Babauty stawiam sobie jedno wyzwanie dziennie i powoli powracam do rzeczywistości. I tak we wtorek ogarnęłam stos maili, wczoraj zajęłam się blogiem, dzisiaj nadałam przesyłkę. Codziennie robię też powakacyjne pranie i powoli zaczynam czuć, że nadchodzi czas na codzienność.

Poza bardzo dużą liczbą maili, na które musiałam odpowiedzieć, podpisaniem umowy o pracę (tak, mam nową pracę, 3 godziny tygodniowo w miejskiej bibliotece) i odesłaniem tejże, czekało na mnie ponad 300 postów w Feedly. Nadal nadrabiam zaległości, a codziennie dochodzą kolejne teksty.

Plan na najbliższe tygodnie jest prosty. Codzienne pisanie, czytanie, upieczenie ciasteczek i pierniczków, powrót do uprawiania sportu i sensownego odżywiania się. Święta spędzę w domu, pod kocem, z dzbankiem rozgrzewającej herbaty w zasięgu ręki i książką.

Reklamy

2 thoughts on “Po powrocie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s