Wszystko czego chcę

bgdiuiyn3rs-annie-spratt

Zdjęcie: Annie Spratt | Unsplash

„A, bo ty jak czegoś chcesz, to zawsze to dostajesz”, słyszałam to niezliczoną ilość razy. Z tym dostawaniem to oczywiście nieprawda, ale coś z tym chceniem jest. Bo jak czegoś bardzo chciałam, to starałam się o to tak długo aż to dostawałam udało mi się to osiągnąć.

Cały zeszły tydzień zastanawiałam się co się stało z tamtą dziewczyną. Gdzie zgubiłam wolę walki? Dlaczego dużo za wcześnie odpuszczam i nie daję sobie szansy na zrealizowanie celu?

Przecież to nie ja. Przecież ja nie odpuszczam, bo może się nie udać. Ja walczę dalej, próbuję z innej strony, w innym miejscu, według zasady „jak nie drzwiami to oknem”. Wyciągam lekcje z porażek, udoskonalam feralny element, wstaję, poprawiam koronę i walczę dalej. Aż w końcu, po trzeciej, setnej, tysięcznej próbie, przychodzi ta cudowna, słodka chwila, kiedy wszystko się udaje. Osiągam wymarzony cel.

Tak było kiedyś, tak powinno być teraz. Teraz rzucam sobie kłody pod nogi, wmawiam sobie, że nie potrafię, że się nie nadaję i choć wiem, że tego bardzo chcę, nie robię nic w tym kierunku.Nie potrafię postawić pierwszego kroku.

Wiem, że tylko pracując dalej i nie poddając się osiągnę wymarzony cel.Wiem, że nie będzie łatwo. Wiem, że czeka mnie ciężka praca, litry wylanych w łez, tysiące uśmiechów do różnych ludzi i udowadnianie, że świetnie się do tego nadaję.

Dzisiaj przypominam sobie górską wycieczkę i powoli odnajduję siłę, która zawsze pchała mnie dalej. IMG_0553

Reklamy

6 uwag do wpisu “Wszystko czego chcę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s